Zamienili jacht na rower

Małgorzata ( lat 58) i Robert (lat 64) Filiks – rowerowe małżeństwo.

Czytaj artykuł

Nigdy nie jadę drugi raz tą samą trasą

Gregor ( Smerf) Kozauer lat 62, obywatel Niemiec o polskich korzeniach. Zamieszkały w Ingolstadt w Bawarii. Rozwiedziony ojciec dwójki dorosłych dzieci: Jessica i Jastin. Legitymuje się niepełnym wyższym wykształceniem technicznym. Pracuje w ośrodku rozwojowym BMW-u, przy programowaniu i kodowaniu audio modułów.

Czytaj artykuł

a może by tak rower…

Ewa Cywińska lat 51, wdowa, z wyższym wykształceniem, matka dwóch dorosłych synów. Jest założycielką i właścicielką małej firmy produkcyjnej – tartak, który udatnie prowadzi od 25 lat.

Czytaj artykuł

Nie lubię łapać gum

Honorata Jankowska lat 57, żona, matka dójki dorosłych dzieci i babcia. Pracuje jako pielęgniarka w szpitalu w Kartuzach. Prawdziwa Kaszubka, mieszkająca w Sierakowicach.

Czytaj artykuł

Rower na dużych kołach

Mariusz (Mario) Rowiński lat 51, niewypalony zawodowo, charyzmatyczny lekarz okulista z 25 letnim stażem zawodowym. Poza jazdą na rowerze lubi czytać i chodzić po górach.

Czytaj artykuł

Wyposażenie rowerzysty podróżnika – czyli jak się przygotować do długiej podróży

Im mniej zbędnych rzeczy zabierzemy na wyprawę tym lepiej, ale nie można popadać w skrajność. Są akcesoria rowerowe, które niezależnie od wagi powinniśmy ze sobą zawsze wozić.

Czytaj artykuł

Pozostałe wpisy